Zapachowa świeca do zmysłowego masażu aż 70ml

12,99 zł

Candle massage to prawdziwa podróż zmysłów. W cenie przystępnej dla każdego.

Delikatnie perfumowany wosk topnieje w ciepły, odżywczy olejek do masażu, wykonany z masła shea, masła avocado oraz naturalnego lejku zapachowego., Pozwalając kochankom zanurzyć się w zmysłowych aromatach i odpłynąć do pełnych uroku, odległych miejsc. Jest to prawdziwie luksusowy produkt (dostępny w cenie przystępnej dla każdego), który będzie wspaniałym uzupełnieniem podczas romantycznych wieczorów we dwoje.

 

Zastanawiasz się jak to możliwe że tak luksusowy produkt dostępny jest w tak niskiej cenie?

 

Z pewnością zastanawiasz się, jak to możliwe, że produkt wykonany w pełni z naturalnych, zdrowych składników, najwyższej jakości, jest dostępny w takiej cenie.

PRODUCENT NIE OSZCZĘDZAŁ NA WKŁADZIE, WKŁAD JEST ZE SKŁADNIKÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Gdzie zatem oszczędności umożliwiające tak przystępną cene?. Oszczędności są niezwykle przemyślane i ukryte w opakowaniu, które i tak w ostateczności trafia do kosza. Podczas gdy w konkurencyjnych świecach opakowanie jest więcej warte niż to co najważniejsze, czyli zawartość świecy, u nas wartość opakowania, jest ograniczona do minimum.

Wszystko po to by uzyskać doskonałą świecę do masażu najwyższej jakości i cenie przystępnej na każdą kieszeń.

 

Candle massage - to świeca idealna do stworzenia atmosfery gorącej letniej nocy. Rozpalając tę świecę rozpalisz także swoje pragnienia. Zrelaksuj się przy jej przyjemnym, ciepłym świetle i poczekaj aż olejek się stopi i uzyska temperaturę odpowiednią do umieszczenia na skórze.

Jak używać tą niesamowitą świecę do masażu.

Zapalona świeca w moment wypełni otoczenie swą wonią kwiatów, ziół i owoców. Stosuje się po kilku minutach bezpośrednio na ciało wmasowując jeszcze ciepły wosk

Zapal świecę i pozwól uwolnić się jej zapachom. Gdy ilość stopniałego wosku w pojemniku będzie wystarczająca, zgaś świecę i odczekaj kilka - kilkanaście minut. Następnie upuść wosk na ulubione miejsca na ciele i stosuj jako olejek do masażu


Skład:

Wosk sojowy naturalny, masło shea, masło avocado, olejek zapachowy naturalny,

Pojemność:

aż 70ml