Masturbator VIKI LoveStim

Dostępność :
dostępny (6szt.)
Dostawa od : 10.99 zł
17,99 zł
Ilość :

 

EAN: 5903268070356

Hej jestem VIKI

Jestem bardzo wstydliwą dziewczyną. Chłopcy i mężczyźni, odkąd pamiętam patrzyli na mnie w dziwny sposób...

Kiedyś podsłuchałam, jak dwóch chłopaków opowiadało co by ze mną zrobili.

Poczułam się dziwnie, ale podobało mi się to. Od tej pory uwielbiam sprawiać przyjemność....... 

Co mogę dla Ciebie zrobić..... Zaopiekuj się mną... Proszę...

Viki to świetny masturbator w przystępnej cenie. Jest ciasna i delikatna. Zadowoli każdego miłośnika delikatnych cipek. Jest stworzona, by zadowolić każdego. 

Stworzona z najwyższej jakości cyberskóry. Do złudzenia przypomina realną ciasną młodą waginę. Doskonale dopracowane wargi sromowe oraz malutka łechtaczka to wykończenie które czyni z niej niemalże realną cipkę. Wystarczy zamknąć oczy a poczujesz że twoje fantazje erotyczne się spełniają.

Pamiętaj z VIKI możesz robić dosłownie wszystko. Ona lubi sprawiać przyjemność.

Producent zadbał tutaj o każdy szczegół:

  • Viki natychmiast osiąga temperaturę ciała użytkownika. Dzięki temu przyjemność zaczyna się natychmiast

  • Tunel posiada stymulujące poprzeczne prążkowanie. Tak, by doznania były bardziej intensywne niż w konkurencyjnych masturbatorach.

  • Jest także tunelem otwartym, co zdecydowanie ułatwia dbanie o higienę i czystość VIKI. Została ona tak zaprojektowana, byś po zakończeniu nie musiał obawiać się mycia. Tutaj wystarczy przepłukać w letniej wodzie. Czy może być coś prostszego?

  • Viki jest bardzo ciasna i świeżutka, jak cipka młodej kobiety. Jak każda naturalna tak i wiki rozciąga się i dostosuje do Twojego Penisa tak, by stymulować każdy jego milimetr zanurzony w jej wnętrzu.

  • Przemyślana także została zewnętrzna część Viki. Przy końcu ma specjalne prążkowanie, by nie wyślizgiwała się z ręki w najważniejszym momencie ;)

 
 
 
Marka LoveStim Dystrybutor kosmetyków erotycznych oraz suplementów diety, takich jak Penistim i Libistim, a także coraz większej liczby gadżetów erotycznych, między innymi wibratora GREG, została odznaczona laurem konsumenta 2016 za wysoką jakość swoich kosmetyków oraz odpowiedzialne podejście do klienta, jako najważniejszego ogniwa w całym procesie produkcji i sprzedaży.


Cechy techniczne:

 

- długość 11,5 cm

- poprzeczne prążkowanie ułatwiające uchwyt

- prążkowany, ciasny ale i niezwykle elastyczny tunel. Jest on poprowadzony na wylot, co zdecydowanie ułatwia i czyni przyjemniejszym utrzymywanie Viki w czystości i gotowości do działania.

 - niezwykle miękkie i elastyczne jak naturalne wargi sromowe, możesz się nimi zabawiać do woli.

6 - malutka łechtaczka naszej Viki

 

VIKI jak inne produkty marki LoveStim zabezpieczona jest numerowanym hologramem.

 

Dzięki temu, kupując VIKI masz całkowitą gwarancję i pewność, że zakupiłeś produkt ORYGINALNY I BEZPIECZNY

KUPUJĄC PRODUKTY ZNANEJ JUŻ MARKI LOVESTIM ZAWSZE MASZ PEWNOŚĆ, ŻE DOSTAJESZ PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, NAGRODZONY LAUREM KONSUMENTA 2016 ORAZ ZABEZPIECZONY SPECJALNYM NUMEROWANYM HOLOGRAMEM.