Dostawa

Kupując w sklepie EroticClub.pl masz pewność, że przesyłka zostanie dostarczona najszybciej jak to możliwe, w niewyróżniającym się opakowaniu, zapewniającym anonimowość i nie zdradzającym tego, co znajduje się w środku. Nazwa EroticClub.pl i logo sklepu nie są użyte na opakowaniu.

 

DOSTAWA - KOSZTY I SPOSOBY WYSYŁKI

Sposób dostawy Płatność za zamówienie Koszt dostawy
Paczka pocztowa Przelew na konto bankowe; Dotpay 10.99 PLN
Przesyłka kurierska Przelew na konto bankowe; Dotpay 15.99 PLN

 

 

 

Ważne: jeśli potrzebujesz wysyłki do PACZKOMATU skontaktuj się z nami, bez problemu zorganizujemy dla Ciebie taki rodzaj dostarczenia zamówionych produktów.

 

DYSKRETNA PRZESYŁKA

Kupno w sklepie Erotic Club to 100% gwarancja dyskrecji i bezpieczeństwa zakupów. Przesyłkę otrzymasz w krótkim czasie, w dyskretnym, niewyróżniającym się opakowaniu. Nazwa naszego sklepu i logo nie są umieszczone na opakowaniu.

 

DARMOWA WYSYŁKA

Przy zamówieniu o wartości przekraczającej 250 zł wysyłamy do Ciebie zakupy całkowicie za darmo! Gwarantujemy, że nie poniesiesz żadnych kosztów w przypadku takich zamówień.

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki towaru najtańszym z dostępnych w naszym sklepie sposobów dostawy. Jeśli mimo to wolisz skorzystać z usługi przesyłki kurierskiej, skontaktuj się z nami.

 

FORMY PŁATNOŚCI

1. Płatność przelewem na konto bankowe

W tytule przelewu podaj numer zamówienia

Dane dla płatności:

53 1140 2004 0000 3202 7843 8296

KGML Solutions

ul. Cieszyńskiego 12/47

81-881 Sopot

 

2. Dotpay

 

Ciesz się seksem - udanych zakupów!