Ciepło, cieplej, gorąco - jak gry erotyczne podnoszą temperaturę?

czw 08 sie 2019

Rutyna w sypialni, brak pomysłów na wspólne spędzanie czasu, znudzenie i szara rzeczywistość prędzej czy później dopadają każdy związek. Chyba że para stara się urozmaicać wspólnie spędzany czas i nie narzekają na nudę w łóżku. Jeśli jednak nie należysz do tej grupy szczęśliwców, bez względu na to na jakim etapie jest Twój związek i ile macie lat, możecie rozbudzić żądze namiętności, poznawać siebie od nowa, delektować swoimi ciałami powoli, budować ekscytację i zanurzać w przyjemności bez granic. A jest na to jeden prosty sposób, gry erotyczne. Są dla wszystkich, dla młodszych i starszych, dla doświadczonych i dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki, dla śmiałych i nieśmiałych. Skorzystaj z naszych pomysłów, a Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

Nie o seks się rozchodzi

Po kilku, kilkunastu latach związku liczymy dni, tygodnie, czasem miesiące, gdy mijamy się z partnerem. Praca, dom, dzieci, praca i tak wkoło. Gdzieś zapomnieliśmy jak przyjemne, ekscytujące, dzikie, namiętne były początki. Jak zdzieraliśmy z siebie ubrania, nie mogąc się doczekać finału...

Cóż rutyna i nuda potrafią zabić najpiękniejsze uczucia. Gry erotyczne na nowo rozbudzą namiętność i nie o seks w tym wszystkim chodzi, ale o te wszystkie przyjemności, które do niego prowadzą. Ekscytacja (co będzie za moment), przyjemność (pieszczoty, dotyk), zniewolenie (kajdanki), niepewność (co zrobi partner), odkrycia (coś o czymś już zapomnieliśmy), śmiech, niecierpliwość (kiedy w końcu będziemy mogli być naprawdę blisko).

Tych uczuć, emocji w trakcie gry jest tak wiele, że nie sposób je wszystkie wymienić. Ale mają jeden cel, prowadzą do krainy rozkoszy, która trwa znacznie dłużej niż kila minut.

Fantazyjne dotykanie ciał

Gry erotyczne kupisz w naszym sklepie sklepie bądź możesz skorzystać z kilku pomysłów, gdzie tak naprawdę wystarczą akcesoria, które masz w domu, by spędzić namiętny wieczór i noc.

Ta pierwsza opcja ma jednak swoje niewątpliwe plusy. Oboje ekscytujecie się tym, co przyniesie gra, otwieracie pudełko, dotykacie gadżety, śmiejecie się, wspólnie poznajecie jej zasady, żadne nie jest na nią gotowe. A więc oboje odczuwacie ekscytację, podniecenie, niepewność. Gry są tak skonstruowane, że wprowadzają nas w kolejne etapy, które podnoszą ciśnienie w sypialni, rozbudzają do czerwoności wszystkie zmysły, ale powolutku małymi kroczkami. I choć masz wrażenie, że zaraz eksplodujesz, nie dasz rady, nie wytrwasz do końca, bo cieleśnie jest Ci tak przyjemnie jak w raju, to wczuwasz się w kolejne zadanie i trwasz w tym słodkim stanie błogiego uniesienia.

Najpopularniejsze wśród naszych klientów gry erotyczne:

Gry dla dorosłych są tak skonstruowane byście mogli poznawać siebie, po kawałeczku. Być może na nowo, a być może dopiero zaczynacie związek i znacznie wam ułatwią przełamanie lodów, barier i wstydliwości. Składają się często z plansz i kart, na których znajdują się polecenia, które wykonujecie sobie nawzajem. Dzięki temu dowiesz co naprawdę lubi partner i wskoczycie na wyższy poziom.

Jak grać, by wygrać?

Jak wspomniano, w grach erotycznych nie chodzi tylko o seks, a wspólne, ekscytujące i pobudzające wszystkie zmysły, spędzanie czasu. Wygrywa ten, kto dotrwa do końca i nie rzuci się na partnera, by skończyć swoją mękę pożądania. Ale to zwycięzca rozdaje karty całą noc...

Poza tym przerywając grę, tracisz kolejne etapy przyjemności, która przekracza granice wyobraźni. Z drugiej strony, jak przegrasz nic się nie stanie, w końcu nie pierwszy raz człowiek przegrywa z pożądaniem. Dlatego warto nastawić się przede wszystkim na dobrą zabawę.

Sezamie otwórz się, czyli co erotyczne gry mają w środku?

Rodzajów gier jest całe mnóstwo, w zależności od Waszych preferencji, od fikuśnych, przez bardziej pikantne po BDSM, czyli dla każdego dosłownie coś rozkosznego! W grach najczęściej znajdują się karty z fantazyjnymi zadaniami i pozycjami, które prowadzą do rozkoszy, budują nastrój i atmosferę. A do wykonania zadań otrzymujesz różne erotyczne gadżety.

Może być to piórko, którym delikatnie dotykając partnera, powodujesz dreszcz emocji i pobudzenie. Może być to wibrator, który nie tylko rozbudzi wszystkie zmysły, ale doprowadzi na szczyt. A także koronkowa opaska na oczy, która doda nuty niepewności, kajdanki, które zniewolą pragnienia, pejcz, który daje władzę. I lubrykant stymulujący poślizg, dzięki któremu potęgowane są wrażenia zarówno partnera jak i partnerki.

A teraz spróbuj wyobrazić sobie jak bardzo zmieni Twoje życie erotyczne jedno małe, niewinnie wyglądające pudełko.